ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ODV.Learning Solutions працює законно?

ODV.Learning Solutions оформлено як ФОП та працює відповідно до вимог українського законодавства та Податкового кодексу. Замовляючи послугу – Ви перераховуєте кошти за реквізитами компанії та отримуєте чек про сплату. В свою чергу, ми готові надати підтверджувальну квитанцію щодо надходження платежу на рахунок нашої Компанії. Ми - надійна служба написання робіт на замовлення. Ми надаємо письмові матеріали, з урахуванням ваших потреб, вимог та національної політики боротьби з плагіатом.

Яка кваліфікація ваших авторів?

Усі наші Виконавці проходять ретельний відбір. Він включає перевірку навичок та вмінь написання та аналізу, глибоке розуміння своєї галузі знань і підтвердження академічного та професійного рівня. До нашої команди приєднуються лише відповідальні, здібні та освічені фахівці. Понад 70% наших Виконавців – випускники, аспіранти та викладачі київських економічних та юридичних ВНЗ, решта – з інших областей України. Проте, щоб стати автором ODV.Learning Solutions, кандидати обов'язково складають кваліфікаційні тести та проходять деталізовану співбесіду з керівником.

Чи якісно Ви напишете мою роботу? Я отримаю найвищий бал?

У більшості випадків виконане замовлення Вас повністю влаштує. Письмові матеріали, які ви отримаєте, будуть відповідати високим стандартам з погляду граматики, синтаксису, повноти та структури змісту, візуального оформлення, глибини дослідження, рівня оригінальності та рекомендацій, що Ви вказали під час оформлення замовлення. Оскільки остаточне рішення залежить від вашого викладача (включаючи ваші стосунки з ним, його поінформованість щодо Вашої успішності, стилю написання тощо), ми не можемо гарантувати конкретну оцінку. Але ми гарантуємо виконання робіт у повній відповідності до наданих вами інструкцій.

Чи вносите Ви виправлення наукового керівника?

Ми завжди намагаємося супроводжувати наших клієнтів до самого захисту для досягнення найкращих результатів. Безкоштовно вносимо зауваження протягом гарантійного періоду (термін після виконання роботи, коли робота перевіряється викладачем), які не суперечать початковим вимогам до замовлення. Якщо кординально змінюється завдання і такі зауваження вимагають додаткових ресурсів для виконання - ми можемо внести їх за додаткову оплату. Більш детальну інформацію з Вашого виду роботи можете знайти в Умовах та Положеннях.

Як оформити замовлення та з ким мені спілкуватися?

Щоб замовити завдання, просто натисніть оформити замовлення. Система перенаправить Вас до форми замовлення, де слід вказати свої вимоги і вказати крайній термін виконання Вашого замовлення. Після цього з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення та формування рахунку для оплати. Як тільки буде отримано підтвердження про оплату та оформлення замовлення буде завершено, ми розпочнемо роботу над ним.

Ви можете зв'язатися з нами у телеграмі, по телефону або через e-mail. Оформивши замовлення на сайті, наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом години. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці «Контакти».