УМОВИ НАДАННЯ ОНЛАЙН-ДОПОМОГИ

ПУНКТ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ціна за вирішення одного завдання становить 150₴ з наступних предметів: англійська мова, німецька мова, іспанська мова; міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси, міжнародна економічна діяльність України (МЕДУ), економіко-математичні моделі та метоли (ЕМММ). Тестові завдання, що містять в собі від 1 до 10 тестових питань вважається як одне завдання. 
1.2. Ціна за вирішення одного завдання становить 100₴ з наступних предметів: інформатика, статистика, мікроекономіка, макроекономіка, економіка підприємства, ЕПСТВ, гроші та кредит, фінанси, ПРГД, корпоративні фінанси, ПФІ, інвестування, податкова система, управління витратами, міжнародна економіка, АГД, фінансовий аналіз, організація бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік, управлінський облік, фінансовий облік, звітність підприємств, облік в банках, облік у фінансових установах, облік і звітність, облік у зарубіжних країнах, облік за МСФЗ. Завдання, що мають в собі декілька видів завдань оцінюються в залежності від складності (виконавець має попередити про це замовника). Тестові завдання, що містять в собі від 1 до 10 тестових питань вважається як одне завдання.
1.3. Ціна вирішення одного завдання з вищої математики і теорії ймовірностей залежить від кількості прикладів в ньому. Ціна вирішення одного прикладу становить 50₴.
1.4. Замовник сплачує кожне вирішене завдання і кожен вирішений приклад. Виконавець несе відповідальність за правильність рішення завдання і тайм-менеджмент. Виконавець не несе відповідальності за перенесення рішення в екзаменаційний білет.
1.5. Оформлення замовлення здійснюється тільки за формою:
  1. ВНЗ;
  2. Прізвище Ім'я, номер моб. телефону;
  3. Предмет;
  4. Дата;
  5. Час початку і час завершення іспиту;
  6. Кількість завдань і побажання (вимоги, рекомендації, приклади білету).
1.6. Закріплення за Замовником онлайн-помічника відбувається після внесення повної суми за необхідну кількість завдань;
1.7. У разі, якщо виникла потреба у вирішенні додаткових завдань в зазначений період часу (п. 1.5.5), Помічник може відмовити у виконанні;
1.8. Переказ коштів здійснюється через каси, термінали ПриватБанку http://privatbank.ua/map/ або через систему Приват24 http://privatbank.ua/.
1.9. Реквізити замовнику будуть відправлені в особистому повідомленні у додатку Telegram

ПУНКТ 2. ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ

2.1. У зазначений період часу (п. 1.5.5) надати необхідну допомогу (п. 1.5);
2.2. Дотримуватися якості, побажань і вимог замовника (п.1.5.6);
2.3. Якщо онлайн-помічник був заброньований Замовником, але останній не скористався допомогою, Виконавець залишає собі 100 грн. від внесених коштів на один іспит, решту суми зобов'язаний повернути Замовнику.

ПУНКТ 3. ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА

3.1. З метою закріплення за собою онлайн-помічника в зазначений період часу (п. 1.5.5), необхідно внести суму в розмірі передбачуваної кількості завдань, помножених на вартість 1 завдання відповідної групи предметів. Зберегти чек, сфотографувати його і надіслати фото Виконавцю.
3.2. Якщо було вирішено додаткові завдання крім кількості, зазначеного в п. 1.5.6, Замовник зобов'язаний внести решту суми в день надання допомоги.
3.3. Дотримуватись положенням інструкції. Інструкція Замовнику буде вислана не пізніше, ніж у день перед іспитом.
3.4. У разі, якщо в вирішенні завдання була допущена помилка з провини онлайн-помічника і, в результаті, завдання було оцінено в 0 балів, Виконавець зобов'язаний повернути гроші в день, коли Замовником надано відповідне підтвердження.
3.5. Відповідним підтвердженням вважається фото екзаменаційного білета, на якому зображено рішення, що в точності відповідає відправленому помічником, і зауваження екзаменатора, що вказують на допущену помилку. У разі відсутності вищевказаного, приймаються до розгляду фактичні аргументи, що посилаються на методичні вказівки ВНЗ зазначеного предмета.
3.6. Надсилаючи форму замовлення, Замовник погоджується на умови співпраці, викладені в положеннях цього документу.