УМОВИ НАДАННЯ ОНЛАЙН ДОПОМОГИ: (вступні екзамени)

ПУНКТ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ціна за вирішення одного завдання з іноземної мови (англійська мова, німецька мова, іспанська та ін.) становить від 200 до 300 грн₴.
1.2. Ціна за вирішення одного завдання зі спеціальності становить:
1.2.1. Практичне завдання – 200₴
1.2.2. Теоретичне завдання - 200₴
1.2.3. Тестове завдання – 200₴
1.2.4. Завдання іноземною мовою - 300₴
1.3. Замовник сплачує кожне вирішене завдання. Виконавець несе відповідальність за правильність рішення завдання і тайм-менеджмент. Виконавець не несе відповідальності за перенесення рішення в екзаменаційний білет. 
1.4. Оформлення замовлення здійснюється тільки за формою:
  1. ВНЗ;
  2. Прізвище Ім'я, номер моб. телефону;
  3. Факультет, спеціальність;
  4. Дата;
  5. Час початку і час завершення іспиту;
  6. Кількість завдань і побажання.
1.5. Закріплення за Замовником онлайн-помічника відбувається після внесення повної суми за необхідну кількість завдань; 
1.6. У разі, якщо виникла потреба у вирішенні додаткових завдань в зазначений період часу (п. 1.4.5), Помічник може відмовити у виконанні; 
1.7. Переказ коштів здійснюється через каси, термінали ПриватБанку http://privatbank.ua/map/ або через систему Приват24 http://privatbank.ua/. 
1.8. Реквізити замовнику будуть відправлені в особистому повідомленні у додатку Telegram
1.9 Оформлення замовлення, процес його виконання і супровід здійснюється у поважливій формі спілкування, без використання табуйованої лексики. У випадку застосування Замовником лайливих слів Виконавець залишає за собою право зупинити надання послуг на будь-якому етапі виконання замовлення.

ПУНКТ 2. ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ

2.1. У зазначений період часу (п. 1.4.5) надати необхідну допомогу (п. 1.4); 
2.2. Дотримуватися якості, побажань і вимог замовника (п.1.4.6); 
2.3. Якщо онлайн-помічник був заброньований Замовником, але останній не скористався допомогою, Виконавець залишає собі 200 грн. від внесених коштів на один іспит, решту суми зобов'язаний повернути Замовнику;
2.4. Якщо онлайн-помічник був заброньований Замовником на конкретний час іспиту, але його початок змістився, то через 30 хвилин очікування Виконавець залишає собі суму в розмірі вартості одного замовленого завдання (але не більше 100 грн) з суми коштів, що була внесена для виконання іспиту. Через 45 хвилин очікування від вказаного часу початку іспиту Замовник має право відмовити у виконанні. Якщо Замовник не скористався послугою, решту суми Виконавець зобов'язаний повернути Замовнику.

ПУНКТ 3. ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА

3.1. З метою закріплення за собою онлайн-помічника в зазначений період часу (п. 1.5.5), необхідно внести суму в розмірі передбачуваної кількості завдань, помножених на вартість 1 завдання відповідної групи (п. 1.1, п. 1.2.). Зберегти чек, сфотографувати його і надіслати фото Виконавцю. 
3.2. Якщо було вирішено додаткові завдання крім кількості, зазначеного в п. 1.4.6, Замовник зобов'язаний внести решту суми в день надання допомоги. 
3.3. Дотримуватись положенням інструкції. Інструкція Замовнику буде вислана не пізніше, ніж у день перед іспитом. 
3.4. У разі, якщо в вирішенні завдання була допущена помилка з провини онлайн-помічника і, в результаті, завдання було оцінено в 0 балів, Виконавець зобов'язаний повернути гроші в день, коли Замовником надано відповідне підтвердження. 
3.5. Відповідним підтвердженням вважається фото екзаменаційного білета, на якому зображено рішення, що в точності відповідає відправленому помічником, і зауваження екзаменатора, що вказують на допущену помилку. У разі відсутності вищевказаного, приймаються до розгляду фактичні аргументи, що посилаються на методичні вказівки ВНЗ зазначеного предмета. 
3.6. Надсилаючи форму замовлення, Замовник погоджується на умови співпраці, викладені в положеннях цього документу.