Чому варто замовити презентацію у нас?

 • price-tag

  Виконуємо від 300₴

  Ви отримуєте готову до здачі презентацію
  (в середньому обсяг презентації становить 10-12 слайдів)

 • calendar

  Зробимо за 2 дні

  Зазвичай ми надсилаємо готову презентацію раніше зазначених Вами термінів

 • safe-shield-protection

  Сучасний дизайн

  Вам не обов'язково вигадувати детальні вимоги, зазвичай нас просять самостійно підготувати сучасну, оформлену під специфіку теми та загальні вимоги презентацію.

 • guarantee

  актуальна інформація

  Якщо Ви не маєте підготовленого матеріалу для створення презентації, ми використовуємо джерела інформації за останні роки.
  За необхідності підготуємо доповідь до презентації.

Сучасний дизайн додає впевненості та бали в журналі. Замовляйте у нас і Ви відчуваєте непереборне бажання виступити перед публікою. Вашу працю, Вашу підготовку, Вас гідно оцінять.

Ми виконуємо презентації як за матеріалами, які Ви надаєте (презентація вашого дослідження, презентація до дипломноїкурсової і т.д.) так і за Вашою тематикою без підготовленого матеріалу. У другому випадку ми додатково підготуємо для Вас доповідь для виступу.

Приклади наших робіт (презентації в Power Point) Ви зможете переглянути нижче на сторінці та у відеопрезентації. Презентації виконуємо українською, російською, англійською, німецькою та іспанською мовами.

Для того, щоб дізнатися, чи зможемо підготувати потрібну Вам роботу, заповніть форму замовлення. Якщо ви маєте спеціальні побажання, вкажіть їх у спеціальному полі. Зв'яжіться з нами, якщо у Вас залишилися якісь питання.

Приклади:
7 8 9
1 1 3
4 5 6
 2  21  22
Замовити презентацію 2023 Україна
agenda-appointment-business-1020323

Оформити замовлення

Поширені запитання

Презентація - це...

Презентація в PowerPoint - це ілюстрована та графічна інформація виконана в спеціальній програмі Microsoft Powerpoint. Як правило, презентація потрібна для того, щоб доступно та красиво викласти інформацію з обраної тематики, про компанію чи розкрити зміст та продемонструвати ключові моменти з тематики дипломної роботи на захисті.

Стандартні вимоги до презентації до дипломної роботи

Якщо конкретно розглядати презентацію до дипломної роботи, то вона має містити в собі щонайменше 10 слайдів. Перший слайд є інформативним, у ньому прописується тема дипломної роботи. Далі йде актуальність роботи, предмет та об'єкт. В основному студент повинен вміти будувати таблиці, графіки та діаграми, щоб показати свою роботу тільки з кращого боку.

Виконання презентації на замовлення

ODV. Learning Solutions займається створенням та розробкою презентацій у Powerpoint. Виконуємо презентації як з "нуля", так і за Вашим наданим матеріалом або шаблоном. Якщо Вам потрібна презентація до дипломної роботи, то від вас буде потрібно сама робота. Якщо ж Ви замовляли дипломну роботу в нашій компанії, то презентація розробляється за акційними умовами.

Замовити презентацію в Powerpoint можуть як студенти, так і компанії. Кожна робота виконується в індивідуальному порядку. Створюючи Вашу презентацію, Виконавець керуватиметься своїми професійними навичками. Для Вас буде розроблено унікальну презентацію, за допомогою якої Ви успішно зможете захиститися, отримати залік або презентувати свої товари та послуги.