Чому варто замовити курсову роботу у нас?

 • price-tag

  робимо від 1200₴

  Ви отримуєте готову до друку та здачі курсову роботу

 • calendar

  Виконання за 14 днів

  Ви виділяєте 15 хвилин свого часу на оформлення замовлення, а ми працюємо 14 днів над його виконанням

 • safe-shield-protection

  Оригінальність > 70%

  Ми надсилаємо результат перевірки на плагіат в зазначеній програмі

 • guarantee

  Супровід 21 день

  Викладачі можуть вносити свої корективи, що спричиняє додаткову роботу, ми супроводжуємо Вашу роботу протягом 21 дня після завершення її виконання

Ми робимо курсові за всіма вашими вимогами. Разом із готовою роботою надсилаємо результати перевірки на плагіат. У разі наявності зауважень викладача – вносимо їх. Супроводжуємо протягом 21 дня після терміну здачі.

Виконуємо курсові роботи на замовлення з економічних, правових, історичних та гуманітарних спеціальностей. Ви можете замовити курсову в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Сумах та Полтаві.

Бажаєте обговорити можливість виконання Вашої роботи? Заповніть форму замовлення. Ми оцінемо нашу можливість підготувати для Вас якісну роботу у зазначені терміни.

Бажаєте отримати план для курсової? Заповнюйте форму замовлення, ми безкоштовно підготуємо план для затвердження з викладачем.

Хотіли б надіслати додатковий матеріал або не знайшли відповіді на своє запитання (поширені питання)? Звертайтесь: наші контакти. Контакти в додатку Telegram: @ODVLS; @ODVInnaL, пишіть у будь-який зручний для Вас час!

Ми працюємо з 10:00 до 20:00 в будні та з 12:00 до 18:00 на вихідних.

Замовити курсову роботу 2023 Україна
agenda-appointment-business-1020323

Оформити замовлення

Поширені запитання

Что обычно хотят знать перед началом работы?

 1. Мне говорили, вы можете сделать план по моей теме бесплатно, как заказать?
  Для заказа плана к курсовой по вашей теме, заполните форму заказа, указав там ВУЗ, предмет, тему, требования к нему и в комментариях укажите: "план на утверждение, пожалуйста"
 2. Вы можете написать курсовую, если преподаватель изменит план? Можете написать курсовую по моему плану?
  Вы можете заказать курсовую работу как по вашему плану, так и по нашему плану, в который преподаватель внес какие-либо правки. Главное, перед началом выполнения, чтобы план был утвержден, так как любые изменения в плане после выполнения курсовой считаются новой работой
 3. Вы вносите правки по замечаниям и пожеланиям преподавателя?
  Да, гарантийный период для этого вида работы составляет 3 недели. Это значит, что мы вносим бесплатно любые замечания, что относятся к первоначальным требованиям на протяжение всего периода выполнения курсовой работы и 21 дня после дедлайна.
  Возьмите на заметку: изменение темы, плана, пунктов плана, методических рекомендаций или добавление дополнительных требований - это новые условия работы, они не входят в первоначальные требования и возможность выполнения обсуждается в индивидуальном порядке. Дабы избежать появления новых требований, мы оговорим все условия перед выполнением лишний раз
 4. Нужна предоплата? Можно оплачивать курсовую по частям?
  Мы работаем по полной предоплате
 5. Я не нашла/нашёл ответ на свой вопрос, вы есть в телеграмм? Можно писать ночью?
  Контакты в приложении Telegram: @ODVLS; @ODVInna. Обращайтесь в любое удобное вам время