Чому варто забронювати помічника онлайн у нас?

 • price-tag

  Виконуємо від 75₴ за завдання

  Ми виконуємо завдання з математичних, економічних, правових дисциплін та завдання з іноземних мов (англійська, німецька, іспанська, українська, французська)

 • calendar

  від 3 до 30 хвилин

  Ми усвідомлюємо, що час на модулі/іспиті обмежений, тому намагаємося швидко вирішувати та одразу відправляти Вам. Розв'язання об'ємних завдань ми надсилаємо частинами, по мірі вирішення завдання.

 • safe-shield-protection

  розв'язує компетентний автор

  Після бронювання допомоги за Вами буде закріплений особистий Помічник. Різні предмети вирішують різні автори, які мають профільну освіту за фахом.

 • guarantee

  Ми завжди онлайн

  Ми очікуємо весь зазначений період часу. Навіть якщо Ви надішлете завдання за 10 хвилин до кінця, ми намагатимемося його виконати.

Для допомоги онлайн за раніше сформованою заявкою ми розпочинаємо роботу під час початку вашого іспиту (з 08:00 ранку). Замовити допомогу онлайн на модулі та іспиті Ви можете у будь-який день, ми працюємо як в будні, так і у вихідні.

Для бронювання особистого помічника у потрібний Вам час, заповніть форму замовлення, перейшовши за посиланням або спустившись по сторінці нижче. Після бронювання Ви отримаєте інструкцію, в якій буде вказано контакти вашого особистого помічника в Телеграмі.

Ви можете замовити розв'язок як повного квитка, так і вирішення окремих завдань. Якщо під час іспиту/модуля Ви вирішили змінити кількість завдань - Ви зможете або доплатити за додаткові, або отримати гроші за завдання, розв'язок яких не знадобився.

Під час іспиту Ви надсилаєте фото завдання, ми надсилаємо Вам відповіді/рішення по мірі їх виконання в зручному для Вас форматі. Час виконання 1 завдання залежить від його складності та обсягу, в середньому це займає від 3 до 30 хвилин. За необхідності Ви можете узгодити час на вирішення кожного із завдань з помічником вже в процесі надання допомоги. 

Список предметів, з яких Ви можете замовити допомогу онлайн, знаходиться в поширених питаннях або у відео.

Замовити допомогу на іспиті 2023 Україна
agenda-appointment-business-1020323

Оформити замовлення

* - можливість прикріпити додатковий матеріал

Поширені запитання

Що зазвичай бажають знати перед бронюванням особистого Помічника?

 1. З яких предметів можна замовити онлайнову допомогу?

  Математичні дисципліни: найвища математика, теорія ймовірностей, ЕММ, статистика;
  Економічні дисципліни: мікроекономіка, макроекономіка, економіка підприємства, економіка праці та соціально-трудових відносин, фінанси, гроші та кредит; корпоративні фінанси, ПФІ (похідні фінансові інструменти), інвестування, аналіз господарської діяльності, податкова система, управління видатками; міжнародна екоміка, міжнародні фінанси, міжнародний маркетинг; міжнародна економічна діяльність України; міжнародний менеджмент; бухгалтерський облік, фінансовий аналіз, управлінський облік, фінансовий облік, облік у банках, облік у фінансових установах, облік та звітність, облік у зарубіжних країнах, облік за МСФЗ та ін.
  Правові дисципліни: Кримінальне, цивільне (житлове, сімейне, трудове), конституційне, господарське (конкурентне, корпоративне), податкове); процесуальне право (кримінальний, господарський, адміністративний, цивільний процеси); документознавство; страхове, корпоративне, конкурентне право, також виконуємо завдання з теорії держави та права, історії держави та права, деонтології, риторики та інших предметів.
  Іноземні мови: англійська, німецька, іспанська, українська, французська.